Obchod

Bc. Leo Kopecký, MBA

Realitní makléř

Prodej nemovitostí pro vás připravím tak, aby to byl skvělý zážitek bez zbytečných komplikací. Hoďte všechny starosti za hlavu a přenechejte mi celý prodej. O vše se postarám za vás.

Kristina Ivanová

Realitní makléřka

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí s osobním přístupem a pečlivou pozorností k detailům. Mé dovednosti v marketingu a znalost moderních trendů mi umožňují maximalizovat hodnotu vaší nemovitosti. Pokud hledáte spolehlivého partnera, jsem zde pro vás.

Petr Bureš

Realitní makléř

V realitách se zaměřuji na prodej a také pronájem nemovitostí. Klientům dokážu nabídnout pohotový přístup a časovou flexibilitu. Potřebujete prodat, pronajmout byt, nebo dům? Zavolejte mi a pojďme se potkat.

Právní servis

Mgr. Petr Janda

Advokát

Mezi mé hlavní specializace a oblíbené právní obory patří mimo jiné i právo nemovitostní. Při prodeji nemovitostí se jedná o milionové transakce, které pro vás vždy pečlivě prověřím. Jednání a konzultace mohu vést také v anglickém a německém jazyce.

Prezentace

Mgr. Radek Kašparec

Fotograf

K fotografování realit jsem se
dostal spíše náhodou po vystudování vysoké školy. Tato práce se však brzy stal mým koníčkem. Jelikož jsem puntičkář a fotografování mě baví, tíhnu k dokonalosti ve světle a barvách fotografií, k čemuž mi dopomáhá metoda focení studiovými blesky. Rovněž Leovi spravuji weby k nemovitostem.

Mgr. Zdeněk Šuráň

Kameraman

Rychle a kvalitně odprezentovat největší výhody nemovitosti a zaujmout kupující, to je to oč tu běží. A to je i má práce, postarat se o to, aby divák u videa neusnul, makléř oslovil co nejvíce zájemců a měl tak pro vás další přidanou hodnotu.